pOLSKI PRODUCENT KAFLI facebook CERAMIKA BABIOGÓRSKA
zadzwoń i zapytaj
33 877 22 88

Kaflarnia Suwaj Ceramika Babiogórska Kaflarnia Suwaj Ceramika Babiogórska

"Tylko pożyteczna praca sprawia radość naszej duszy"
 

50 lat tradycji i doświadczenia z gwarancją wysokiej jakości

Historia marki "Ceramika Babiogórska" Kaflarnia Suwaj

Firma nasza rozpoczęła swoją działalność w październiku 1959 roku, kiedy to po zapoznaniu się z procedurą ręcznego wyrabiania cegły, mój ojciec Jan Suwaj, rozpoczął jej wytwarzanie w swojej miejscowości Białka, obok Makowa Podhalańskiego. Jako jeden z nielicznych zakładów produkujących cegłę na tym terenie, miał w obecnych czasach duży wkład w zmianę oblicza wsi i okolic. 
 
Z własnoręcznie wyprodukowanej ekologicznej cegły, mój ojciec wybudował dom i warsztaty przeznaczone już wyłącznie do produkcji kafli.Zmiana wytwarzanego produktu wiązała się z zapotrzebowaniem na rynku oraz chęcią prowadzenia pracowni rękodzieła artystycznego.
 
Praca ta dawała mojemu ojcu wiele satysfakcji, była spełnieniem jego marzeń. Nieustannie zdobywał nowe doświadczenia, szukał oryginalnych rozwiązań, by sprostać wymaganiom klientów, czym zaskarbił sobie dużą popularność i uznanie.
W pierwszych latach funkcjonowania firmy, zatrudnienie znalazła tu cała rodzina. Nasze wyroby wykonywane wówczas były całkowicie metodą ręczną i cechowały się wyjątkową precyzją, dokładnością i wysoką jakością. 
15 czerwca 1991 r. przejąłem firmę osobiście, kontynuując rodzinną tradycję wytwarzania kafli.
 

Piec - sercem każdego domu. Pozwól, aby i on ożył!

Nasze kafle produkowane są z najlepszej jakości polskiej gliny. Jako jedyni w Polsce posiadamy kafle wytwarzane metodą wyciskania na prasach, jak również odlewania z zastosowaniem form gipsowych.Obecnie produkujemy kafle tradycyjne gładkie, tłoczone we wzory z przeznaczeniem na piece kuchenne, pokojowe i kominki. Dostępne są one w szerokiej gamie kolorów, co umożliwia odpowiedni wybór i zastosowanie ich do każdego rodzaju wnętrz.Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory i kolorystykę.Odbiorcami naszych kafli są przede wszystkim osoby indywidualne i firmy budowlane. Jesteśmy na rynku jedną z nielicznych firm, która specjalizuje się w produkcji kafli na zamówienie.}
 
Wiemy, że kafle to piękny element dekoracyjny każdego domu. Powstałe z niego piece dają wyjątkowe i dobroczynne ciepło, które gromadzi wokół całą rodzinę. Są sercem domu. Dlatego zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej galerii i dokonania odpowiedniego wyboru, a ze swej strony gwarantuję najwyższą jakość, solidne wykonanie, fachową obsługę i dostarczenie towaru pod wskazany adres bez wychodzenia z domu. Klientom, którzy już skorzystali z naszych usług i polecili nas swoim znajomym, serdecznie dziękujemy za współpracę.Naszych przyszłych Klientów witamy na naszej stronie i prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i skorzystanie z niej.
 

Jak kafle to tylko z Kaflarni Suwaj

 
Tu masz gwarantowany:
  • duży wybór
  • świetną jakość
  • atrakcyjne ceny
  • fachową obsługę
  • produkcję pod zamówienie
  • transport.

Dzięki Wam, drodzy Klienci i popularności naszych kafli, moja praca daje mi poczucie zadowolenia i spełnienia. 


Kaflarnia Suwaj
Białka 326 34-220 Maków Podhalański
tel. +48 33 877 22 88 kom: +48 502 520 687
e-mail: biuro@kaflesuwaj.plCopyright kaflesuwaj.pl